Webinar znak CE z infolinią i serwisem www

Usług związanych z oznaczeniem CE na rynku jest coraz więcej. Dostępne są usługi profesjonalne cechujące się wysoką jakością, jednak na rynku mamy też coraz więcej usług niskiej jakości z reguły oferowanych przez małe firmy.

 

Wybierasz szkolenie CE lub webinar znak CE? Na co zwrócić uwagę?

Najważniejszy jest dobór odpowiedniej firmy. Jest kilka firm specjalizujących się tylko w znaku CE. Postaw na wąską specjalizację, a nie na firmy robiące trochę ISO, trochę szkoleń miękkich, trochę innych szkoleń otwartych. Wybierając firmę, która przeszkoli Ciebie bardzo skutecznie,  pomiń tez firmy zajmujące się BHP.

 

Co jest ważnym elementem każdego szkolenia / webinaru CE?

Niezwykle ważnym elementem każdego szkolenia zarówno to szkolenia online jak i szkolenia otwartego są materiały szkoleniowe, które otrzymasz. W przypadku szkoleń internetowych ważne jest, żeby materiały były w wersji drukowanej.

 

Kto powinien prowadzić szkolenie CE lub webinar ze znaku CE?

Spotkania takie powinni prowadzić eksperci, na co dzień wdrażający oznakowanie CE. Dobrze jest, żeby długie szkolenia prowadziły co najmniej dwie osoby, da to świeżość spojrzenia i urozmaicenie. Ogromnie ważne jest, żeby prelegenci mieli dostęp do laboratoriów i znali procedury badawcze, założenie to wyklucza niestety małe firmy.

 

Jaką formę szkolenia wybrać? Lepsze będzie szkolenie otwarte czy szkolenie CE online?

Szkolenia dotyczące oznakowania CE są szkoleniami technicznymi, nie wymagającymi umiejętności miękkich, manualnych, czy interpersonalnych. Szkolenia CE w wersji otwartej w jakiejś lokalizacji, gdzieś w Polsce daje możliwość wyrwania się z biura, ogranicza monotonię i wiąże się z wizytą w ładnym miejscu, z reguły ze smaczną kawą i wyśmienitym lunchem. Jego cena będzie też wyższa niż szkolenia dotyczącego znaku CE w wersji online.

Webinaria dotyczące znaku CE, mają już dużo więcej zalet. Są nimi na przykład: brak konieczności dojazdu i ponoszenia kosztów z nim związanych, brak konieczności szukania parkingu i dokonywania płatności za wielogodzinne parkowanie. Dodatkowo możliwość uczestnictwa w szkoleniu w swoim biurze zdecydowanie ogranicza ekspozycje na zagrożenie związane z COVID-19. Dodatkowo szkolenie ze znaku CE, które prowadzone są przez internet są tańsze.

 

Dodatki, które mogą być niezwykle ważne w działaniach, które będziesz prowadzić po szkoleniu?

Większość uczestników szkoleń, po ich zakończeniu chce działać samodzielnie. Co do tych działań jest potrzebne? Na pewno przydadzą się dobrze przygotowane materiały drukowane z wzorami dokumentów, dokumentacji technicznej, deklaracji zgodności WE, deklaracji zgodności UE, deklaracji właściwości użytkowych, czy też krajowej deklaracji właściwości użytkowych. Na pewno przyda się dostęp do dyrektyw, rozporządzeń, ustaw wykazów norm zharmonizowanych, grafik znaku CE, grafik znaku B, pism itd. Nieocenionym narzędziem będzie na pewno stały dostęp do ekspertów.

 

Zatem dlaczego wybrać szkolenia prowadzone przez Centrum Certyfikacji CECE-Polska?

  1. Centrum Certyfikacji CECE-Polska to duża i prężna firma z zapleczem badawczym, która przeprowadziła tysiące procesów oceny zgodności oraz tysiące szkoleń z problematyki znaku CE.
  2. Centrum Certyfikacji CECE-Polska to firma będąca na rynku od 1982 roku. Sama tematyka oznakowania CE realizowana jest od roku 2001.
  3. Prowadzący szkolenia mają co najmniej 7 lat doświadczeń z oznakowaniem CE u nas w firmie.
  4. Jedyne szkolenia ze znaku CE z profesjonalnym serwisem posprzedażowym. Kupując szkolenie CE lub webinar otrzymujesz dostęp do infolinii obsługiwanej każdego dnia przez wielu konsultantów (do 16 konsultantów jednocześnie).
  5. Dodatkowo po szkoleniach / lub szkoleniach online otrzymujesz dostęp do STREFY KLIENTA. W STREFIE KLIENTA ZNAJDZIESZ: wzory dokumentów, grafiki CE, grafiki B, pisma, dokumentacje, dyrektywy, ustawy, rozporządzenia.
  6. Centrum Certyfikacji CECE-Polska zaufały małe, średnie i ogromne firmy. CECE-Polska to ponad 300 klientów, których rozpoznają właściwie wszyscy – KLIKNIJ W SZCZEGÓŁY. Zaufały nam takie marki jak: VW, OBI. P&G, BRIDGESTONE, CAT, ABB, HoCHLAND, IKEA, BIEDRONKA, PHILIPS,ALSTOM, BOMBARDIER, ALUPROF, WAVIN, APATOR, HOCHTIEF, CASTORAMA, BRICO, BARLINEK, GRUNDFOS, ASSA ABLOY, KOSPEL. DELPHI, FERRO, GGM, FESTO, HUSQVARNA, GILLETTE, PAMPERS, JYSK, JERONIMO MARTINS, LG, KOMPUTRONIK, PKP, PKP CARGO, OPEL, KRISPOL, WIŚNIOWSKI, NOVOL, MORLINY, PKO BP, POLIMEX MSTOSTAL, ROSSMANN, SKANSKA, TREFL, TOYOTA, RAFAKO, RADAWAY, VOX, SAINT-GOBAIN, TYMBARK, STRABAG, VEKA, ZIEOLNA BUDKA, DEFRO, UPS, TUVRHEINLAND, PHILIPS, 3M DR.OETKER, DANFOSS, FAKRO, PILKINGTON, VIESSMANN, TCHIBO, ADM, FUJITSU, VOLVO, NOKIA, TNT, SIEMENS, KGHM, HEMPEL, BUDIMEX, BONDUELLE, NEONET, LEROYMERLIN, LPP, DEANTE, SCANIA, ROCA, BSI, KAEM, PARP, UKE, UOKIK, DUNI, YATO, STIHL, ORANGE, ZALANDO, PKO LEASING, PSB, INPOST, HANSGROHE, MORELE, SHARP.

 

 

Na chwilę obecną Centrum Certyfikacji CECE-Polska dysponuje webinariami dotyczącymi znaku CE w następujących dziedzinach:

 

Szkolenia CE / webinaria CE

Webinar znak CE – infolinia informacyjna +48 735 790 790

 

 

Tekst dotyczy z dnia 3 listopada 2021 – 202111031312 – tekst przygotowany przez biuro prasowe Centrum Certyfikacji CECE-Polska. Całość tekstu chroniona jest prawem autorskim i należy do Centrum Certyfikacji CECE-Polska © Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved

Przygotował

Justyna Nowacka

PR CECE-Polska